HAKKIMIZDA

1971 Yılında İMC (İstanbul Manifaturacılar Çarşısında) kurulan firmamız, 1980-2009 yılları arasında Merter'de faaliyet göstermiştir. Bugün ise, İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesinde faaliyetine devam etmektedir. Soğutma makineleri üzerine uzman olan kuruluş, 40 yılı aşkın süredir Türkiye' de sayısız noktaya hizmet vermiştir. soğutma sektörünün alanında lider firmalarına gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projelerinde kalitesinden ödün vermeyen, giderek kalitesini ve teknolojisini geliştiren ürünleri 40 yılı aşkın süredir üretmektedir.

 

Kalitede mükemmellik, müşteri memnuniyeti Des Soğutma Sistemleri'nin en büyük hedefidir.

Üretim tesisimizde, Soğuk Depo Panel İmalatı, Soğuk Depo Kapı İmalatı, Mono Blok Soğutma Üniteleri İmalatı, Split Tip Soğutma Üniteleri İmalatı, Endüstriyel Tip Soğutma Grupları İmalatı, Şoklama Üniteleri İmalatı ve Chiller Grupları İmalatı yapılmakta olup, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu projelerde, projelendirme aşamasından başlamak suretiyle, anahtar teslimi taahhüt işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca, üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin servis, montaj ve bakım hizmetleri de firmamız tecrübeli elemanlarınca yapılmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

 

DES Soğutma Sistemleri olarak verdiğimiz hizmetlerin ve ürünlerimizin kalitesi firmamız bünyesindeki ekibimizin uzmanlığını yansıtmaktadır. 49 yıldır süre gelen ticaret hayatımız boyunca hep en iyi personel ve en iyi ekip parolası ile müşterilerimiz için kalıcı bir tercih olmayı hedeflemekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

Des soğutma sistemleri , kuruluşundan bu yana ana hedefi olarak müşteri memnuniyetini ve güvenirliği benimsemiş ve yaptığı tüm işlerde bu temelden çıkmadan ilerlemiştir. Bunun yanı sıra düşük enerji tüketimi ve çevre dostu uygulamaları ile seneler boyunca kulvarında en iyilerden olmayı hedeflemiştir.

KALİTE

Ödün vermeden en yüksek kalite standartlarını yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz.

ZAMAN

Müşterinin zamanına ve programına saygı duyuyor ve projeleri her zaman zamanında tamamlıyoruz.

DENEYİM

Yılların verdiği tecrübe ile işin tam olarak yapılması için bizimle bahse girebilirsiniz.